| Afgshhakakl a întrebat:

Vreau si eu un sfat. Sunt prietena fff buna cu un baiat. Imi place de el mult si as vrea sa-i zic ca vreau sa fim impreuna. Am curaj sa-i spun asta, dar mi-e frica de un raspuns negativ. Va rog, dati-mi cat mai multe raspunsuri! Am nevoie! MS happy!

Răspuns Câştigător
| kittyshor a răspuns:

Ce nu te doboara, te face mai puternic. sfatul meu e sa fi o fata cu capul pe umeri, sa stii sa pui pctul pe "i". exista 2 varinate...fie risti si poti castiga saui pierde,fie nu risti,iar atunci nu vei stii niciodata daca ai fi castigat sau ai fi pierdut. comporta-te ca atare si sa nu-ti fie rusine de sentimentele tale. sa nu-ti fie teama sa spui ce simt. oamenii apreciaza asta,iar cei ce nu apreciaza sunt imaturi si nu gandesc, si nu sunt genul de persoana pe langa care sa stai happy. stai fata in fata cu el, priveshte-l in ochi.nu trebuie sa fi falsa si sa fi ceea ce nu esti, fi relaxata... daca el nu te place nu e un capat de lume, sunt baieti la fiecare colt de strada.happy succes mult