| anonimul0826 a întrebat:

azi o sa ma intalnesc cu o fata si vreau sa-i spun ca o plac si ca as vrea s afim impreuna ce spuneti merita sa-l iau si pe fratele meu ca sa imi fac curaj si in caz de ceva s afie acolo si ia o sa fie cu o prietena si nu vreau sa fiu singur in caz ca zice nu sau un raspuns negativ voi ce parere aveti dau funda+vot.

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Mai tu esti barbat sau ce, cum sa il iei pe fratele sa iti faca curaj, daca nu te crezi in stare de unul singur, lasa-te de declaratii

| anonimul0826 explică:

Ai dreptate ghici c einsemana numele fetei pe care o plac binecuvantare lui dumnezeu tu ce zici

| anonimul0826 explică:

Daca vreau merg cu 20-30 d epersoane e bine

| anonimul0826 explică:

Lesina drk pe acolo fata cand vede 30 de baieti laughing