| bunicisibuni a întrebat:

Hei!
Vreau sa-mi invit o prietena la mine. E prima prietena care o am si pe care vreau s-o aduc acasa. Problema e ca eu stau intr-o garsoniera si sunt multe lucruri precum borcane si masa si frigider si masina de spalat in aceeasi camera, si la mine in camera spre exemplu am un cuptor cu microunde si cateva bidoane cu apa si cateva haine ale parintilor. In majoritatea timpului stau singura, deci meh. Ce spuneti? Sa o aduc, nu stiu ce sa fac. Am incredere etc.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Pune cuptorul cu microunde si bidoanele in cealalta camera. Ce-i asa mare lucru sa iti aranjezi putin lucrurile? Daca iti e prietena buna, invit-o.

| Divy a răspuns:

Dacă ți-a câștigat încrederea și o cunoști de ceva timp atunci da, dacă nu puteți merge undeva afară, nu trebuie să fie neapărat la tine happy

| xXBeSpecialXx a răspuns:

Daca tu crezi ca iti este prietena buna, poti sa o inviti la tine.Nu vad ce e asa rau in a locui in garsoniera...
Dar de exemplu poate va spune pe la scoala si trebuie sa ai incredere 100% in ea.