| WeLoveIceCream a întrebat:

ziceti. mi si mie niste alimente sau ceva pentru albirea dintilor in cam 2 saptamani! am nevoie urgent.eu de obicei am dintii albi, dar de la o vreme am inceput sa beau multa cola(2 litri pe z)big grin.Mentionez ca ma spal pe dinti de vreo 2-3 ori pe zi.Nush ce sa fac! Ms si dau funda!

Răspuns Câştigător
| Helper004 a răspuns:

Eu am inceput sa ma dau cu sare pe dinti big grin. Nu stiu sigur daca marge, am inceput doar de 3 zile big grin. Aaa : mai poti folosi bicarbonat de sodiu o data la 2-3 zile happy.

1 răspuns:
| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute