| andreeeeeeeeea a întrebat:

Hey, trec in clasa VII si voi avea si ora de chimie. ce fel de caiet imi va trebui?

Răspuns Câştigător
| Anonim_5618 a răspuns:

Matematicalaughing
si te sfatuiesc sa inveti, pentru ca o sa ti fie greu mai incolo, cand treci la liceu, trec si eu prin asta

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De mate.

| ClaraZ a răspuns:

De matematica.Bafta:*

| Glamour612 a răspuns:

Studentesc de matematicahappy sper ca te.am ajutat:*

| Nebuneală a răspuns:

Bunahappy
Da vei avea si chimie:p si iti v-a trebui caiet de matematicabig grin studentesc

| anyka18 a răspuns:

1De matematica(cu patratelehappy

| Ioana2518 a răspuns:

Matematica.iti va fi mai usor.

Funda?:*

| ♥ℓiαnα♥ a răspuns:

Eu am facut chimia a 7a, acum o sa fac si a 8a (deci nici eu nu s-ar putea sa stiu prea bine laughing) dar atunci cand am facut intr-a 7a am folosit de matematica (ma rog, eu si de romana pentru ca mi-a fost lene sa cumpar unul de matematica, dar profesorul n-a vazut laughing). Cred ca si intr-a 8a tot de matematica o sa ai nevoie tongue.

| Allecsa_4478 a răspuns:

Caiet de mate` studentzesc

merge si ala mic da mai bine mare; p

| iuliana_5107 a răspuns:

Mie mi-a cerut caet de mate. dar sincer o sa-ti trebuie ca o sa faci calcule...si o sa arate mult mai bine.

| Vss a răspuns:

Cred ca caiet de mate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caiet de matematica studentesc. Dar poti folosi si caiet dictando studentesc, dar mai bine este sa folosesti caiet de mate pentru ca vei scrie formule, ecuatii chimice, formule chimice si este mai usor pe patratele happybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare de matematicawinkingMult succeslove struck

| alinah a răspuns:

Un caiet de matematica, deoarece vei scrie si reacti

| Lilly_9906 a răspuns:

Salut Andreea! De obicei, la Chimie se foloseste caiet studentesc de matematica. happy

| Lilly_9906 a răspuns:

Salut Andreea! Pentru Chimie iti trebuie un caiet studentesc ( sau mic, cum doresti ) de matematica.