| Mysteriouss a întrebat:

Hey tuturor! Am nevoie de ajutorul vostru! Sunt scutita de sport (am cv) si nu prea fac sport, vreau sa ma ajutati sa imi spuneti sau sami aratati niste exercitii care sa le fac acasa, singura. ca sa fiu in forma. pa, pa

1 răspuns:
| Adeea13 a răspuns:

Ai putea sa faci niste abdomene, sa faci si niste alergari scurte cand mergi pana la magazin sau chiar cand mergi spre scoala, sa sa vezi ce fac ceilalti colegi la incalzire. Sper ca te-am ajutat:*