| lexie14 a întrebat:

Hey! uite ca in sfarsit a venit vacanta.eu am terminat clasa a 7-a si sunt foarte incantata, dar in acelasi timp si putin emotionata pentru clasa a8-a si examene(mai ales la limba romana).as vrea sa va rog,pe cei care stiti,sa imi spuneti ce carti recomandati sa citesc pentru a-mi imbogati vocabularul,imaginatia, etc si pentru a ma descurca la examen.Va multumesc anticipat!
P.S:imi plac cartile de aventura,magie, si cele despre medicina, gen "Maini inzestrate"

1 răspuns:
| amaliatibi a răspuns:

Te poti uita j la serialul anatomia lui grey e super daca iti place medicina te va fae sa o iubesti si mai mlt