| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

Hey sigh vin cu o problema... am aflat ca baiatul pe care il plac o place p o fata, si nu inteleg ce vede la ea sigh nu pot trece peste toate astea sigh ma doare enorm de mult cand ma gandesc crying nu stiu ce sa fac, lui i-am zis ca il plac, si sunt dezamagita pentru. ca el mi-a dat atatea sperante. ce sa fac?

funda sad

6 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Din moment ce place pe altcineva nu cred ca mai poti face ceva. Poate el nu a simtit nimic pentru tine,iar atunci cand tu i-ai spus ca-l placi i-a fost oarecum sa-ti spuna asta in fata (desi ar fi fost un lucru intelept).Cel mai bine ar fi sa gasesti pe altcineva (pana la urma nu e singurul baiat) probabil sunt multi altii care te plac in secret dar pe care nu ai avut timp sa-i observi din cauza lui (evident)batting eyelashese normal sa fi dezamagita, cu totii suntem in astfel de momente, ar fi sa nu-i da atata importanta ca doar nu e sfarsitul lumiilaughing

| NoNameJunior a răspuns:

Buna! incearca sa treci peste! daca nu prea poti, ar trebui ca tu si acel baiat sa rameneti doar prieteni.capul sus! sun o multime de baieti in aceasta lume! este imposibil sa nu gasesti unul.si daca o sa devii buna prietena a baitului, il poti intreba ce are fata aceea iar ce nu ai tu.asa iti vei da si seama de ce nu te place si iti va si de folos in viitor.Bafta! nu mai fi trista!

| NoIdentity a răspuns:

Atunki zii verde in fata ce ai de spus sg zii ca il plaki sh intr ce vede l fata aia! dar daca el ti-a dat sperante inseamna ca simte ceva pentru tine sh sh probabil ca fata aia e doar de... plictiseala sau lui i se pare ca ea re ceva in plus fata de tine deci baftalove struck

| uN23 a răspuns:

Tine-te de el ca scaiul, pana cedeaza. big grin

| Nousername a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa faci. Poti incerca sa te imprietenesti cu el si sa ii fi aproape la greu, si posibil cand relatia lui s-ar termina, tu ai avea o sansa.Ca in filme. laughing

| bambi12313 a răspuns:

Pai incearca sa treci peste nu mereu iese asa cum ne dorim noi el a ales acea fata pentru ca simte ceva pentru ea cum si tu simti pentru el gandeste-te ca sunt si alti baieti dezamagiti poate pentru ca tu-l placi pe el si nu pe ei insa capul sus viata merge inainte si speranta moare ultima gandeste-te ca poate el va fi fericit langa acea persoana si tu poate vei intalni pe altcineva care te va iubii si va tine la tine daca el chiar o place si va fi fericit langa ea lasa-l capul sus privirea inainte niciodata nu se stie oricine trece prin asa ceva si numai numai fii suparata