| andreea_4927 a întrebat:

Hey! voi fumati sau ati fumat de la ce varsta?

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-am fumat. Tata fumeaza si asta mi-a servit drept exemplu negativraised eyebrows
Prin generala mi-au fost intinse tigari dar am refuzat pentru ca nu sunt curioasa de felul meuhappy

| Bacemi a răspuns:

Am fumat dar nu la modul serios. Fumatul nu te ajuta cu nimic. Niciodata nu e sansa la mine sa devin alcolic inrait sau fumator de gala. Nu sunt omul exceselor.

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu, nu am fumat niciodata.Si nici nu am de gand : nu vreau sa am dinti galbeni sau plamani bolnavibatting eyelashes
Deci iti recomand sa te ti departe de tigariwinking

| JustMe a răspuns:

Nu, nu fumez. Am 14 ani. Am incercat tigarile dar chiar nu imi plac.

| Liviu a răspuns:

De un an beau si fumez -.-
Si nu imi pare rau de nimiclaughing
Doar ca nu am facut-o` mai devremelaughing

| Barbiiiiie a răspuns:

Am 14 ani si fumez happy

| Zâmbărici a răspuns:

Da, fumez de la 15 ani adica de un an.Nu m-a influentat anturajul sau altcineva, pur si simplu am incercat odata si acum incerc in fiecare zirolling on the floor

| Roxy a răspuns:

DA am fumat...prima data mi-au dat parinti la o varsta frageda si mai poti sa trag in pieptrolling on the floor)
Pe la vreo 4-5 ani si m-am inecat si nu mia lacut pana pe la vreo 15 ani... dupa 15 am inceput usor cu narghile si dupa...
Dar doar la unele ocazii caci fac sportbig grin
deci la mine majoritate toxinelelor se eliminabig grin

| demonangel37 a răspuns:

Nu am fumat nu fumez si nici nu am de gand o minte sanatoasa intr-un corp sanatos

| εїз a răspuns:

Da, fumez de la 14 ani.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Mai trageam de la prieteni uneori, dar nu mai vreau deloc. Nu cred ca ma ajuta cu nimic. Solutia mea pentru nervi este a lovi ceva tare pentru a ma descarca sau sa ascult muzica la maxim.

| candycarrie a răspuns:

Am 17 ani, fumez de la 13 deci.de 4 anihappy

| irina20 a răspuns:

Din pacate fumez, de 6 ani...

| dailydaisy07 a răspuns:

Am 14 ani si as deveni nebuna daca as incepe a fuma! in schimb am multi prieteni care fumeaza!

| alex_6048 a răspuns:

Fumez si merita nu mi-a pasat de sfaturile nu fumatii ca v-a distrugeti sanatatea viata e prea scurta nu te poti inchide intr-un glob de sticla si sa te protejezi de fumatul pasiv

| Myu a răspuns:

Eu fumez din a6a ( 12 ani )

| Asdfghshds a răspuns:

De la 11 ani pachetu/zi, n-am nici pe dreq laughing) de 8ani

| Tuixi a răspuns:

Daaaa.Hard.De la 11ani.batting eyelashes

| Hazer a răspuns:

Fumez de la 8 ani.

| Demzz a răspuns:

Da o fac de la 12 ani jumate` iar acum am aproape 16.

| cristicora a răspuns:

Am fumat de la 14 la 34 de ani. 20 de ani de bani aruncati si sanatate pierduta. 20 de ani de mizerie...