| Cricy a întrebat:

Hey! Vreau niste replici bune pentru a închid e gura cuiva! Dau FUNDA! Repede dacă se poate!

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Nu uita un lucru: daca-i inchizi gura, nu vei mai auzi nici lucrurile frumoase pe care candva ti le-ar putea spune! Eu nu m-as risca fiindca nu stii ce va fi in viitor: de la ura la iubire e doar un pas si-i al naiba de mic, daca omul e intelept! Numai bine!

| Cricy explică (pentru Caro34):

Păi... E o fată si eu la fel... Dar se cam ia de mine, si nu m-ar deranja sa nu mai aud de ea.

| Caro34 a răspuns (pentru Cricy):

Pur si simplu, ignor-o! Ignorand iti menajezi nervii, nu pierzi timp pretios, nu-ti faci dusmani!winking

| Cricy explică (pentru Caro34):

Adevărat!

| cyupaku a răspuns:

Dure sa moara? sau mai soft?

| Cricy explică (pentru cyupaku):

De care vrei.winking

| iStefanK a răspuns:

Spune-mi contexul si te ajut (adica ce zice el)

| Cricy explică (pentru iStefanK):

În general.

| cyupaku a răspuns (pentru Cricy):

Daca e baiat pune-l sa se uite daca are par in palma

| Lenaaaaaaaaa a răspuns:

Spune-i Ca nu poate fi el seful si ca esti mai bun(ă) decat el!