| DruggedCandy a întrebat:

Hey vreau sa imi vopsesc parul albastru cu sampon de colorat [stiti voi] cam ce culoare o sa imi iasa parul meu e castaniu si nu am mai folosit pana acum vopsea sau ceva? o poza daca se poate sau ceva

4 răspunsuri:
| adinaxD a răspuns:

Hey! Eu iti recomand o vopsea semipermanenta, care se duce dupa cateva spalari. Are un efect mai bun decat samponul.Eu una am folosit rosu si am parul castaniu, ca al tau. A iesit un roscat mai inchis si a durat vreo 2 saptamani (depinde cat de des te speli pe cap). Albastru la fel: se vede mai inchis pe parul saten/castaniu (depinde si de nuanta). O gasesti la orice magazin de cosmetice. Bafta!

| DruggedCandy explică (pentru adinaxD):

Am folosit samponul insa nu s`a colorat si da l-am lasat pe par vreo 20 de minute sad apoi a clatit si nimic sad, iar a doua zi am incercat iar insa in zadar sad

| adinaxD a răspuns (pentru DruggedCandy):

Pai vezi? eu ce zic? vopseaua da cele mai bune rezultate. De care am eu este ca o spuma. O aplici pe par si o lasi vreo 15-20 de minute, dupa aceea iti clatesti parul si gata. simplu. Sper sa o folosesti si sa imi spui cum a iesit. happy

| SefaTa97 a răspuns:

Incearca cu albastru demetil si o sa iasa un albastru marin.