| Sheisshe a întrebat:

Hey! Vreau sa ma razbun pe cineva happyAveti ceva idei?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Indiferența este cea mai bună armă!
Lasă răzbunarea.
Pa, pa.

| Holocaust a răspuns:

Nu ştiu cum şi din ce cauză vrei să te răzbuni, dar eu mi-am bătut joc de fratele meu (silenţios)mâzgălindu-l pe faţă în timp ce dormea cu nişte creioane cosmetice de genu':http://www.profiart.ro/catalog/product/set-6-creioane-cosmetice Erau în limita bunului simţ, că se ştergeau uşor cu demachiant sau cu săpun.E doar o sugestie.^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razbunarea este arma prostului!
Nu o lua personal, dar ar fi o idee buna sa renunti la razbunare! Succes happy