| KaRy a întrebat:

Hey! Vreau sa-mi iau un htc cha cha. Voi ce parere aveti de el, il are cineva? fundita+voturi!

Răspuns Câştigător
| MilitaruBianca a răspuns:

Da il am eu si e taru trebuie sa il iei

| pspspsps a răspuns (pentru MilitaruBianca):

Si u nu ai. minti. pacat ca i-ai dat funda. daca vroiai sa-i dai un raspuns folositor puteai sa zici adevarul, chiar daca nu luai funda, macar stiai ca i-ai dat cuiva un raspuns folositor. la mine in clasa are Lavinius. KaRy, i-ai dat funda degeaba. si bianca, nu imi pasa daca ma faci nese sau mai stiu eu cum...am zis adevarul si asta nu poti sa negi. plus asa is eu. pa pa :

2 răspunsuri:
| pspspsps a răspuns:

E mishtooo. are un coleg de-al meu.e super. incearca!