| PrEtTyAnGeL a întrebat:

Hey! vreau si eu sa creez o poveste romantica, funda pentru cele mai stralucite idei si titluri:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nici ideea titlului nu o ai atunci nu stiu cum vei crea povestea.
Incearca sa pui un titlu atunci cand termini de scris, care sa reflecte povestea.

| PrEtTyAnGeL explică (pentru anonim_4396):

Mai bine taci daca nu stii sa raspunzi si stii doar sa critici, am terminat povestea "inteligentule" dar vreau sa incep inca una

| anonim_4396 a răspuns (pentru PrEtTyAnGeL):

laughing

| MelissaJohns a răspuns:

Doua jumatati dintr-un suflet happy
poti scrie despre doua persoane care s-au intalnit intamplator... dragoste la prima vedere cum se zice happy sau despre o iubire imposibila...happy