| Ciuffy23 a întrebat:

Hey! :X am si eu o intrebare puppy dog eyes ..Ma gandesc de pe acum la craciun rolling on the floor ce as putea sa ii iau prietenului meu de craciun?straight face si inca ceva in ianuarie facem 2 ani straight face acolo chiar nu stiu ce sa ii iau [ lant are, ceas are, perna personalizata i-am facut] ceva idei? Ms :*

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca le are cu fotbalul poti sa ai iei o minge de calitate, ia-i un parfum sau sunt cuti dinacelea cu spray parfum si gel de dus.i-ai un brelog cu ceva special sau un pantisor ori o bratara.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe link-ul de mai jos si gasesti brelocuri cu jumatati de inima, pentru cupluri https://www.facebook.com/SuperSimoBoutique