| ingerash_6577 a întrebat:

Heya TPU.
Pf se apropie ziua mea de nastere si nu stiu ce sa fac.
La ce ma gandeam eu:
Sa invit vreo 10 prieteni de ai mei la mine acasa(un apartament cu 2 camere) parintii vor pleca.
Comandam pizza si luam bautura dar cu atentie (fac 14 ani si o sa fie si baieti de vreo 15 )
Si ma gandeam sa mergem si la bowling apoi sa petrecem acasa...
Hmm poate si un film (asta as vrea sa mi-l recomandati voi devil
Pf si nu stiu ce sa mai fac... vreau sfaturi legate de (mancate, muzica, ce putem face, ce nu e bine la ce m-am gandit ) funda...:*

5 răspunsuri:
| Simina1619 a răspuns:

Mai un pic e ziua ta zici... pai la multi ani laughing

Daca ai numai 2 camere, iti sugerez sa ai grija pe cine chemi laughing sa nu fie nici prea multi nici prea putini. Daca sunteti prea multi poate fi inghesuit (depinde de cat de mari sunt cele 2 camere), iar daca sunteti mai mutini poate fi plictisitor...
Ideea cu pizza si cu sucurile cred ca e buna... Iar daca stai aproape de bowling e si mai bine, parintii fiind plecati trebuie sa mergeti pe jos, deci fi sigura ca e aproapewinking
La film mai bine e o comedie...mai vorbesti si tu pretene sau preteni, pentru ca daca majoritatea au vazut filmul pe care vrei sa-l pui, va fi najpa. Mai bine downloadezi mai multe filme si atunci vei vedea care vor sa-l urmareasca...bine daca ai prieteni carora le place numai horror, poti pune si horror laughing

Poti cauta si jocuri amuzante pe net...nuj, cauta cu un prieten, de pe acest site nimeni nu stie ce iti place cu adevarat. Un prieten de-al tau sigur va stiwinking

P. s. sper ca te-am ajutat...

Aaaa, da inca ceva: Distractie placuta!

| ingerash_6577 explică (pentru Simina1619):

Simina iti bati joc de mine?laughing Nu puteai sa-mi zici asta fata in fata?laughing>:p

| Simina1619 a răspuns (pentru ingerash_6577):

Ai spus ca nu mai e al tau... oricum am banuit ca tu ai pus intrebare...

P. S. era mai funny asa, ai sticat tu tot laughing laughing glumeam happy

| ingerash_6577 explică (pentru Simina1619):

Pai dah contul asta il stiu toti da acum am fost euwinking...

| zozoMik a răspuns:

Eu iti recomand un film de groaza:X
Daca ti-se pare oke ideea...
Iti voi lasa o list acu filmele de acest gen care mi-au placut mie :X