| CosmiiX a întrebat:

Heyo`:X ajuta-ma te rogg!

Aseara am avut seara de ceai[party cu clasa]Si un coleg. pe care il plac putin`. s-a cam dat la mine. si a incercat sa ma sarute. si eu il respingeam! de ce? fiindk nu stiu sa sarut si imi e frica.` si apoi dupa seara de ceai am mai stat afara cu colegele.si ma tinea de mana. apoy. cand sa plec le-am pupat p fete. j el spune ca p el nu-l pup.` si eu ii spun ca nu`. si azi cand am intrat p mess el era asa.suparat. si a spus ca nu ii mai pasa. fiindk a incercat de prea multe ori. sa ma sarute.si eu mereu il respingeam...straight face

Daca mai incearca ce sa fac? imi e frica? daca gresesc! [funddaaa:X]

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Buna!
Nu-ti mai face atatea probleme! Nu are ce sa mearga prost.
Daca va mai intalniti si mai vorbiti, si daca el aduce vorba despre voi doi, despre sarutat etc, spune-i ca si tu vroiai sa-l saruti. E important sa-i spui ca sa isi dea seama ca si tu il placi.
Crede-ma, nu ai nimic de pierdut, dimpotriva.
Si, la momentul potrivit, saruta-l!
Nu spune ca nu stii, pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat. Lasa-l pe el sa te ghideze. Tu doar bucura-te de clipa.Nimeni nu s-a nascut expert in sarutat, dar asta nu e o problema.
Cel mai important este sa lamuresti situatia cu el.
Succes!

4 răspunsuri:
| Hibriiiid a răspuns:

Lasa-l sa te sarute. Daca iti place de el. Daca el te place cu adevarat, nu ii va pasa de asta.Nu e mare filozofie.Eram la fel acum o saptamana.Nu e greu.Sa imi spui ce s-a mai intamplat okei? Te rog.Succes:*

| d3utzsa a răspuns:

Daca si tie iti place de el e prea misto:X

lasa-l sa te sarute chiar daca nu stitongue

e momentul sa invetihee hee

si daca aveti aman2 aceleasi sentimente nu are ce sa iasa decat ceva super:X

sper ca te-am ajutat cu cevahee hee

:*si succes

| katrin7727 a răspuns:

Accepta si nu e greu pur si simplu el o sa faca primul pas iar u o sal urmezi ca o fata cuminte ce esti ia-ti friican dinti si spune-i pur si simplu trebuie sa fii sincera cu el si sai sp ca nai mai facut asta si el o sa te ajute

| DeNyUk a răspuns:

Nul respinge