| Rocks a întrebat:

Hey! Am si eu o problema! Deci..eu sunt dansatoare..si ieri am avut niste repetitii pentru un spectacol..Asa..si..a venit si cel mai bun prieten al meu ca sa vada cum merge treaba.[eram 5 fete]... fetele au plecat..si am mai ramas eu acolo..ca sa mai fac niste pasi.si a ramas si el.Asa si cand sa plec el m`a tras de mana ca sa ma pupe pe obraz! Si m-a pupat.dar dupa a incercat sa ma sarute.si eu nu l`am lasat.asa ca m-a pus intr-un colt.Ma tinea strans de maini.Pana la urma a reusit sa ma sarute si eu i-am dat o palma. dupa s`a razbunat pe mine.[cred] si a inceput sa-mi dea jos tricoul si sa ma sarute[pana la urmadupa vreo 15 minstraight face.a incercat sa-mi dea sutienu jos dar i-am dat cu genunchiu in *** si am fugit].Ce ar trebui sa fac ca sa nu se mai intample asta?

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Şi ţie ţi se pare că mai merită să fie numit " cel mai bun prieten "? Spune-i clar că dacă mai continuă aşa rupi orice legătură cu el.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-I la tat-su.

| Rocks explică (pentru anonim_4396):

laughing si crezi ca asta ar rezolva ceva?

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Zii ca daca o sa mai continuie asa, o sa ajunga impotent=).

| blackwitchcraft a răspuns:

Spune-i clar ca nu vrei sa ai nici un fel de relatie cu el happy

| Rocks explică (pentru blackwitchcraft):

I`am spus de cand a devenit cel mai bun prieten al meu.dar se pare ca nu a inteles!

| LentsiPrd a răspuns:

rolling on the floor) spune-i ca nu e bine sa violeze fete, cand e atractia prea mare ca se face puscarie.