| CosmiiX a întrebat:

Heyo`:X ajuta-ma te rogg!straight face
Aseara am avut seara de ceai[party cu clasalaughing]Si un coleg. pe care il plac putin`. s-a cam dat la mine. si a incercat sa ma sarute. si eu il respingeam! de ce? fiindk nu stiu sa sarut si imi e frica.` si apoi dupa seara de ceai am mai stat afara cu colegele.si ma tinea de mana. apoy. cand sa plec le-am pupat p fete. j el spune ca p el nu-l pup.` si eu ii spun ca nu`. si azi cand am intrat p mess el era asa.suparat. si a spus ca nu ii mai pasa. fiindk a incercat de prea multe ori. sa ma sarute.si eu mereu il respingeam...
Daca mai incearca ce sa fac? imi e frica? daca gresesc! [funddaaa:X]

2 răspunsuri:
| AndreeaaaaX a răspuns:

Pana la urma orice om stie sa sarute! Adica ce e greu sa ii bagi o limba in gat=]]

Mda. spune-i ca il placi...si spune-i ca iti era frica!:*

Succes!:*

| Shadowcat a răspuns:

Spune-i ca se grabeste si ca ar trebui sa mai asteptati un pic.