| marandella a întrebat:

Heyy..am 14 ani stau zile intregi la calculator nu stiu ce sa mai fac altceva..propunetimi ce sa fac altceva in timpul liber :d

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Gramatică?
Citește. happy

| seraina a răspuns:

Incearca sa iesi afara cu prietenii, eu sunt pasionata de fotografie si ies des afara mai ales in parcuri sa fac poze, incearca sa citesti daca nu iti place te poti uita prin reviste de moda, la un film sau serial, sper ca te-am ajutat

| kevincube a răspuns:

Am trecut şi eu printr-o situaţie precum a ta. În cazul meu acel ceva a fost sportul după care cercetăşia.

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

O activitate cu prietenii! Puteti merge la circ la film la Mc sau chiar sa va apucati de un sport

| LILLYYY a răspuns:

De ce nu mergi la un sport..sau mai bine cautati un hobiu