| maddy673 a întrebat:

Heyy big grin
As vrea sa ma inscriu la karate...dar as dori mai multe detalii:
1. sunt prea mare pentru a incepe cursurile?(in curand voi face 14 ani)
2.credeti ca e un sport potrivit si pentru fete?
as doti mai multe pareri ale celor care fac acest sport....la ce club sunt, cate sedinte fac pe luna si cat platesc pe luna...
funda pentru cel mai complet raspuns happy
multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Si eu fac karate. (sunt fata). Nu contează vârsta! Eu am un coleg de 13 ani si vine. Ok,, eu sunt din Timișoara! In oras e un club ffff bun. Fudokan JK WF România. Acolo sunt eu. Crede-mă e ff bun. Poti sa faci la orice vârstă! Nu contează! Si faci de 3 ori pe săptămână cate 1 ora si jumătate si plătești 140 lei /luna. Înveți multe tehnici. Si stiu ca sensei-ul e unul bun. Zoltan Naggy. Stie multe tehnici. Daca esti din Timișoara eu zic sa mergi acolo.(si eu sunt acolo). Încearcă!;-)
FUNDA?