| qweer a întrebat:

Heyy big grin Deci nu mai e mult şi trebuie să îmi aleg liceu, profil, alea alea... Şi nu prea stiu ce să aleg! îmi puteţi sugera ceva? Ce să mai spun.? Ce materii îmi plac? Pâiii Engleza, Sportul, Biologia, Informatica. Sunt destul de bună şi la celelalte materii dar astea îmi plac mai multwinking Ce îmi recomandaţi? Specific că ar trebui un liceu din Slobozia sau Călăraşi, din care sa iasa ceva nu sa trec ca raţa prin apă. straight face să iasa ceva din care sa se câstige binisorbatting eyelashes Că până la urmă... Vreau sa urmez o facultate şi celelalte deci nu am nevoie de un liceu doar ca sa plec de acasă oh go on

Mulţumesc anticipat :*
Funda + Vot love struck

2 răspunsuri:
| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Ai putea sa mergi la mate info sau la liceul sportiv.

| Patricia07 a răspuns:

Sau bio-chimie... De acolo ai o cariera frumoasa in fatabig grin