| AndreuTsa_8488 a întrebat:

Heyy. ^^. La mine la prieteni [hi5] este o fata, [o cunosc si-n real] este foarte enervantastraight face Ma copiaza de rupe, muzica, tottttt, daca o injur, mama ei e langa ea, mereu e langa ea cand ea e la pclaughing am patit am injurat-o si dupa aia mama ei a sunat-o pe mama in it straight face si nu stiu ce sa facccc, nu o suport, cand sunt cu prieteni mei, se baga, si spune "dupa-amiaza veniti la mine, numai tu Andreea" angry ce sa faccc?straight faceangry

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Vorbeste cu ea fata in fata sau pe mess si spune-i cuf umosul sa nu te mai copieze ca si ea poate avea ideile ei.
Pa, pa.

| emima a răspuns:

Pai sterge-o de la prieteni pe hi5 si in rest ignor-o

| EuTeIubesc a răspuns:

Poi spune.i maicasii ca te copiaza, si poate vb cu ea, si o face sa. nteleaga ca nu e bine sa fii un Xerox mereu[laughing]
Bafta!