| deea_5125 a întrebat:

Heyy! Niste status noi de incredere si ambitie.mersi!:*

1 răspuns:
| Madalynna a răspuns:

1) Pentru a putea avea ambitie iti trebuie increderea de sine care este un lucru important fara de care nu ai putea rezista happy
2) Nu trebuie sa crezi ce iti zic dusmanii trebuie sa te gandesti la ce iti zic prietenii si trebuie sa ai incredere in ceea ce spui tu.
3)Pentru a putea face ceva ce nu iti place trebuie sa ai ceva foarte important fara de care nu ai putea sa te descurci in viata: ambitia. happy sper ca te-am ajutat