| Ingridd22 a întrebat:

Heyy!'Pe 21 ianuarie este ziua mamei mele.:X. Ce cadou sa. i iau?'

4 răspunsuri:
| maria_7379 a răspuns:

Depinde ori ii faci o felicitare si ii pui bani in ea ori ii ei un parfum ori o bluza, ori ii ei un tort, ori ii faci tu o prajitura. Sper sa te fi ajutat

| xXxV4mPiR3xXx a răspuns:

Poooi... Ii poti cumpara un buchet de trandafiri rosii, iar in mijloc sa contina un trandafir alb. Ii mai poti scrie o felicitare, sau ceva ce isi doreste ea cel mai mult
Uneori merge si doar un simplu " La multi ani "! happy

| Canyounot a răspuns:

De obicei mamele vor doar sa fie curat sau sa vb frumos si nu vor nimic special. Daca vrei sa-i iei un parfum (daca ii sti gusturile) si ii dai bonus un pwpik. Si ciocolata merge, sau ceva facut de tine cum ar fi un desen cu ea sa nu stiu, o felicitare frumoasa
BAFTA! :* la multi ani pentru mama ta apropo

| Pustoaica96 a răspuns:

Eu anul trecut i-am facut mamei mele o felicitare in care am pus o poza cu noi doua de acum 14 ani si o poezie pentru mama prin care imi arat respectul meu fata de ea si in carei multumesc ca a avut grija de mine atatia ani.I-am mai dat si un buchet cu trandafiri somon sper sa te ajutelove struckhappy