| Emilysmith78 a întrebat:

Heyy,TPU
M-am mutat intr-o scoala noua
Deoadata nu ma intelegeam deloc cu colegii,dupa un timp am inceput sa ma imprietenesc cu ei,dar dupa vacanta parca ceva s-a schimbat,nu stiu ce sa fac,toti ma cred... ma numesc uneori, poate fi din cauza ca am stricat relatiile cu cateva persoane din clasa? Ajutati-ma, cum să mă comportt?

1 răspuns:
| BlackRose03 a răspuns:

Fi tu insuti.Nu stiu ce ai facut si ce tip de relatii ai distrus, dar incearca sa rezolvi ceea ce ai stricat si vei ajunge sa fi acceptata.