| sara_1898 a întrebat:

Un baiat mi-a zis ca ma place dar si eu i-am zis asta numai ca el sa sarutat cu prietena mea (era un joc). Pana acum noi nu ne-am sarutat ieri i-am zis cal plac. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| LifTwist a răspuns:

Il saruti pur si simplu, ce asa de greu...

| Quest a răspuns:

Vitamina C este un nutrient esențial vieții, solubil în apă, implicat în producția de glucocorticosteroizi și de anumiți neurotransmițători (substanțe care permit transmisia influxului nervos), în metabolismul glucozei, al colagenului, al acidului folic și al anumitor aminoacizi, în neutralizarea radicalilor liberi și a nitrozaminelor, în reacții imunologice, care facilitează absorbția fierului la nivelul tubului digestiv.

| Innovation a răspuns:

Propuneti un joc de adevar,provocare sau procent,si daca pica la tine,cel din fata poate iti va zice sa spui cat il placi pe acel baiat, te poate pune sa-l saruti, sau te poate intreba daca cu adevarat il placi.si asa se rezolva tot.