| Madalina100000 a întrebat:

Heyy TPUU.Ce fel de exercitii si in general ce fel de miscare sa fac pentru a arata bine? adica sa fac abdomenul plat si eventual si patratele, spatiul acela intre picioare etc..si ce ar trebui sa mananc? Faceti-mi un fel de program daca se poate..cu se sa mananc intr-o zi obisnuita si ce miscare sa fac... dau funda.

1 răspuns:
| Primu_GigiBecali_1980 a răspuns:

Daca esti fata nu doresti patratele bun deci cel mai bine faci abdomene in seri de 10 ori si apoi combini cu un alt exercitiu gen genoflexiunu sau ceva ce iti place mancarea ai grija sa nu faci foamea nu te ajuta si nu uita atata timp cat faci exercitii trebuie sa inlocuiesti si calorile pierdute altfel slabesti prea mult consuma multe fructe si fa exercitile in seri de 4 5 ori dimineata si seara