| Ionut0988764 a întrebat:

Cum pot face patratele (mușchi)? Va rog sa-mi spuneti ce exercitii ar trebui sa fac. Si daca se poate ce sa mananc.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe la gym se rezolva

| Cosmin86 a răspuns:

Pai ori patratele ori muschi?

Cand faci patratele, PIERZI din muschi (ca ai o dieta hipocalorica), cand faci muschi PIERZI patratelele (ca ai o dieta hipercalorica de data asta).

| relian a răspuns:

Uite ca ai primit raspunsul de care aveai nevoie, sa slabesti laughing cand slabesti, adica nu mai ai deloc grasime pe abdomen, atunci se vad muschii aia fara absolut nici o sala, nici un antrenament.

| Ionut0988764 explică (pentru relian):

Bro a trecut un an si pot spune ca arat destul de bine. nu mai critica oamenii. esti absolut jalnic.+ ca aveam 50 la 19 ani(foarte gras) acum am ajuns la performanta de 95KG. doar muschi. hai ceao

| relian a răspuns (pentru Ionut0988764):

Jalnic esti tu ca intrebi intrebari intrebatoare laughing, arata si mie unde am criticat si pe cine.

| aXy99 a răspuns:

Trebuie sa slabesti pentru a fi vizibili muschii abdominali. Deci... dieta hipocalorica.

| aanaaaaxqq a răspuns:

Buna! sunt foarte multe tutoriale pe Youtube, poti cauta acolo si vei vedea foarte multe exercitii pentru patratele, good look!