| ColorfulRainbow a întrebat:

Heyy!
Vreau si eu sa invat sa fac acele miscari cu abdomenul.
Stiti voi cand se trage burta si apoi se impinge inapoi asa in valuri parca, nu stiu cum sa va explic sad.
Cum as putea invata? Un filmulet sau ceva?
Va rog happy
Ofer fundita si va multumesc! happy

6 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Http://i4.ytimg.com/vi/O4hSxpwCpAc/default.jpg
http://i1.ytimg.com/vi/8qzrh_yIUuo/default.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=mMMhxszXGOY&feature=related
fa si u exerciti si incearca sa faci c fac ele nu mi se pare chiar asa greu, daca ai abdomenu plat e usor

| BlueEyes a răspuns:

Se numeste "bellydance". Am invatat si eu cateva miscari;)Didem e preferata mea, o ador, danseaza super :X
Uite aici un link:
http://www.youtube.com/watch?v=mLRhzFcde70&feature=channel
Poti cauta si tu altele pe youtube, sunt interesante. Daca repeti de mai multe ori pana la urma poate reusesti;)Succes. Te pup

| PeeWeeVi a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Xyd_fa5zoEU&feature=related
e super... poti obtine abdomen plat si frumos dupa cateva saptamana.
fundita :D?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este superba as vrea sa an vat si eu miscarile alea dar nu pot va rog ajutati-ma sa devin o dansatoare ca ea va rog va multumesc

| Mirela_Preduș_1980 a răspuns (pentru anonim_4396):

E mult de muncă să ajungi ca ea dar cel mai important este să ajungi să dansezi din suflet. Trebuie să fi tu. Nu este simplu să imiți pe altcineva, s ar putea să nu ți se potrivească stilul ei. Tu trebuie să fi tu nu altcineva.

| Mirela_Preduș_1980 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce vrei să ajungi ca ea și să nu te vezi pe tine acolo. Nu ești curioasă ce simți tu în interiorul tău? Ce ți se potrivește ție?