| anonim_4396 a întrebat:

Heyyy! Am gasit pe net MODEL oficial evaluare nationala matematica 2011. Ce vrea sa insemne? Adica vor fi aceleasi cerinte si la examen, sau cum?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Este un model cu exercitii asemanatoare. Nu sunt aceleasi ca la examen, dar sunt ceva de genul acela. Funda? Terog. Mersi

2 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

E MODEL, adica nu o sa.ti dea aceleasi exercitii. O sa fie ceva de genu, aproximativ la fel.

| mady_8925 a răspuns:

Da mi si mie site ul.
NU, este doar un model.Vor fi exercitii asemanatoare modeluluiwinking