| мιcнєℓℓє a întrebat:

Heyyy! Am o problema.Am avut o vecina super de treaba.Noi vara trecuta mergeam cu bicicleta prin parc si prin oras. Iarna asta am mers cu sania si ne-am bulgarit(era super). Dar, de la o vreme vad ca nu ma mai baga in seama pe mess si ma cam trateaza cu indiferenta.Nu i-am vorbit urat, nu i-am spus ceva rau sa altceva...Inainte ma chema in oras sau afara, dar acum nu. Oare ce se intampla, nu mai vrea sa fie prietena cu mine? Sau doar a fost o fata profitoare.Nu stiu ce sa zic.ma gandesc ca m-a folosit.Sau poate anturajul?thinking Va rog spuneti-mi de ce nu ar mai vorbi cu mine(adica ea vorbeste dar.nu cum vorbea inainte)tot zice ca are de scris si de invatat, dar nu prea o cred.(o cred dar nu toata ziua chiar sa scrie si sa invete). Dati-mi un sfat si spuneti-mi de ce se comporta asa cu mine! De o luna nu prea am mai vorbit! Fundita!happy

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Eu zic să vorbeşti cu ea şi să-i spui tot ce ai scris aici. Întreab-o ce s-a întâmplat de s-a depărtat aşa de tine.

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Cel mai bine ar fi să o întrebi pe ea asta. Posibil să se fi plictisit să tot iasă cu tine sau să fi profitat... nu poţi deduce nimic din aşa ceva, deci vorbeşte cu ea.

| Barbiiiiie a răspuns:

Păi ar fi mai multe posibilitati din alea care le-ai zis tu,poate sa fi profitat, poate ca numai vrea sa fie prietena cu tine.Tu intreab.o si incearcă sa vorbesti cu ea, ce se intampla de numai aveti o legatura stransa de prietenie...Si ea iti va spune daca mai vrea sa mai fiti prietene sau nu.Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cel mai bine cu ea, sa te lamuresti si tu daca are ceva cu tine, sau daca mai veti sa fiti prietene
FUNDITA?batting eyelashes

| мιcнєℓℓє explică:

Multumesc! Toate raspunsurile au fost ajutatoare, dar m-a ajutat foarte mult AnneMarri!