| Anonim3337777777 a întrebat:

Heyyy. Am o problemă pe insta. Cand dau follow unor prieteni, acestia nu primesc o notificare cum ca am inceput sa ii urmresc, ca sa vada si sa imi dea follow back. Ei primesc, ca eu si inca cativa am inceput sa o urmarim, deci daca trece repede cu vederea nu isi va da seama ca nu ma urmareste. Cum sa fac sa vada notificarea? Sau ce ar trebui sa fac? Ca nu le zic sa dea follow back... Ar fi culmea

5 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Poate nu vor sa-ti dea follow back. La asta te-ai gandit?

| Anonim3337777777 explică (pentru Iote):

Păi ce prieteni sunt ăia?

| Michaeel a răspuns:

De văzut cu siguranță știu ca le-ai dat follow dar poate nu vor sa îți dea follow back, chiar dacă sunteți prieteni.

| 2420 a răspuns:

Lor le apare sigur faptul că le ai dat follow dar din păcate ei nu au vrut să îți dea follow înnapoi.

| DoamnaGasca a răspuns:

Ai încercată să îți închizi și apoi sa îți deschizi iar telefonul? Sau decinecteazate de la cont apoi conecteazate iar. Sau prieteni tai nu vor sa îți deie follow back