| Sweetyy44 a întrebat:

Heyyy, pentru cei din constanta, sunt clasa a 8 si nu prea stiu la ce sa dau am medie mare gen 9, 60 as da la mircea dar nu mate-info si stiintele naturii nu(urasc fizica si chimia nu prea ma incanta) ma gandeam la stiinte sociale dar nu stiu ce se face acolo. Sfaturi va rooooog dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| istetu a răspuns:

Cel mai bine e la mate-info daca ai medie asa mare ca o sa faci fata pentru ca ai medie mare, nu merita sa te duci la profil mai slab daca inveti asa bine. daca inveti o sa reusesti!

| Sweetyy44 explică (pentru istetu):

Mersi de raspuns, chiar daca e cam tarziu ( am dat deja examenul in vara si am intrat la stiintele naturii ) :**

1 răspuns: