| trisprior a întrebat:

Sunt clasa a 8a si îmi doresc sa intru la liceul gh. Lazar din București, cred ca o sa am medie îndeajuns de mare. Problema e ca nu stiu ce profil sa aleg intre științe sociale si științele naturii (bio chimie)... Nu stiu ce vreau sa ma fac mai departe dar îmi plac f mult lb străine si as vrea sa învăt mai multe. Îmi mai plac romana, latina, mate cat de cat, fizica. Nu mi plac info si chimia dar probabil e si din cauza profesorilor (?) m ar ajuta mult un sfat, multumesc! happy

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numai tu poti sti ce-ti place. Nu te poate ajuta nimeni care nu te cunoaste. Daca-ti plac limbile da la stiinte sociale.