| Username543 a întrebat:

Heyyyy.vreau sa dau lla liceul Economic din Targoviste...la contabilitate...stiti cumva cate ore de mate se fac pe saptamana? Si ce profiluri sa aleg la Pedagogic sa nu dau teza la latina ( nu vreau stiinte sociale/ naturii).
Si la Economic ce materii noi se baga in clasa a 9-a?

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Stiu ca nu are legatura cu intrebarea, am vrut doar sa spun ca imaginea ta e mortala rolling on the floor laughing

| Bøøgey a răspuns:

La ce scoala esti acum?

| Username543 explică (pentru Bøøgey):

Conteaza la ce scoala sunt?> Eu vreau doar raspunsul la intrebare :o

| Bøøgey a răspuns (pentru Username543):

Si eu is din Targoviste. Eram doar curios.