| federerdinamo a întrebat:

Buna!:* Sunt in clasa a 8...si trebuie sa intrula liceuwinking. Vreau si eu sa imi psuneti la ce dau teza pe urmatoarele profiluri: Filologie, Stiinte Sociale, Stiinte ale naturii, Economic, Turism si alimentatie, Comert, Protectia mediului. Va rog mult dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| alinutzapissy a răspuns:

Stiu doar la filologie si stiinte socialetongue.la stiinte sociale o sa dai la istorie, logica, romana si la alegere dintre engleza sau franceza.iar la filologie depinde la care clasa esti.limbi straine sau romana istorie.am inteles ca dai la istorie franceza sau engleza, latina, germana si romana...te sfatuiesc sa dai la stiinte sociale e cel mai usor profil...si este foarte bun.o sa iti foloseasca mai departewinking