| lilboutique a întrebat:

Sunt in clasa a 8a si sunt foarte nehotarata. Ce profil sa aleg la liceu, economic sau stiinte ale naturii? ce este mai avantajos, de viitor? sunt foarte confuza sad nu vreau raspunsuri de genul vezi la ce te pricepi mai bine, etc. stiu ce materii de fac si la ce se da teza. As vrea insa sa stiu ce pot face pe viitorhappy multumesc.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dulcik a răspuns:

Eu iti spun sa alegi stiinte ale naturi.Sunt de viitor

| Fvn a răspuns:

Economic.parerea mea! big grin

| matt25 a răspuns:

Nu depinde de ce stii sa faci ci ce te atrage.:-) De exemplu, eu am terminat profil socio-uman. Conteaza foarte mult catre ce domeniu ti-ar placea sa te duci. Unora le place informatica, altora sociologia, altora limbile straine. Eu optez pentru un profil umanist sau de limbi straine. :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Economic, ai mai multe sanse mai tarziu.

| alexandra88 a răspuns:

Optez pentru economic.

| darius_3222 a răspuns:

Eu zic economie.