| Neinteresenta a întrebat:

Hi! Azi am aflat ca baiatul de care imi place, ii place de cea mai buna prietena a mea sad. Acum sunt foarte suparata. Stiu ca nu trebuie sa ma supar pe ea, pentru ca ei nu ii place de el. Cel mai bun sfat primeste FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Daca ei nu-i place de el, atunci sari pe el, spune-i ca tii la el si ca iti doresti sa aveti o relatie.Bafta multawinking

5 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Nu prea sunt cu hotiile de genul asta insa.:
Incearca sa-l faci sa aiba o impresie urata despre prietena ta, zii ca nu stiu ce abicei urat are ceva de genu...
Sau incerca sa-l pacalesti ca sa nu ii mai placa de ea, oricum placerea asta dureaza vreo 3 zile.big grin
Asa ca incearca sa ii fac pe plac. sa fii alaturi de el, sa-l ajuti cu ce are nevoie si o sa fie al tau!
Bafta!

| Neinteresenta explică (pentru Ovydiw):

De fapt, cred ca am facut ceva de genu' asta...Pentru ca mie mi-a spus unul dintre cei mai buni prieteni ai lui( ma inteleg f bine cu el), si il cred pentru ca si ea (BFF) mi-a spus ca stie ca lui ii place ea. Lui i-am spus ca lui BFF meu nu ii place de el, de fapt chiar o enerveaza...Eu sper sa ii spuna lui. crying

| Ovydiw a răspuns:

Ce situatie controversata laughing :O:O!

| Neinteresenta explică (pentru Ovydiw):

Ca sa fiu sincera cand am citit a doua oara mesaju' pentru tine, nu am inteles nimic laughing

| shamanking4ever a răspuns:

Incearca sa treci peste asta tongue. Imi pare rau ca spun dar nu e vina lui. Bine macar ca ai aflattongue Sper ca te-am ajutat, papa.