| anonim_4396 a întrebat:

Hi,ce parere aveti despre baietii cu barba,mustata de 15, 16,17 ani?

Răspuns Câştigător
| Blamely a răspuns:

Depinde de persoană, nu oricui îi stă bine și nu oricine poate crește o barbă ok la vârsta asta.

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

La 16 17 ani barba? ma cam pus pe ganduri intrebarea ta.E cam prea mult, vor sa para maturi? Cum au deschis gura cum li se citeste varsta adevarata.E problema lor, e un chin in plus.Numai un barbat care a purtat barba de cand se stie, poate sa spuna ce inseamna sa o tunzi cand e mai mare, ce inseamna sa o ingrijesti si mai ales sa ii dai acel 'aer' de ingrijit ca daca o lasi in voia sorti, s-ar putea sa te confunde lumea cu un boschetar.

| Trolli a răspuns:

Barba sau mustata, nu! Dar un cioc ingrijit, da!
Important cum te simti tu, dar barba si mustata imbatranesc! Vei avea timp sa porti...

| Teardrop a răspuns:

Dacă au ce, go on.

| Sxx a răspuns:

Pai nici o parere.

Dacă ei vor așa e problema lor...

Fiecare cu "ideile" lui și fiecare și le pune în aplicare așa cum poate.

Mie personal mi se pare mai frumos fără.

Byee happy

| Sxx a răspuns:

laughing

| Mediocre a răspuns:

Barba mai merge, dar mustata nu.

| Annanas a răspuns:

Tineri feciori