| justmisterious a întrebat:

CIne ma ajuta si pe mine cu niste raspunsuri? De ce in timp ce ascult muzica pe youtube si intr-o alta pagina navighez pe internet, mi se intrerupe melodia? Trebuie sa intru pe pagina cu youtube ca sa ruleze fluent. Si inca o intrebare: imi apare de ceva timp un mesaj tip eroare "rundll mising entry". Ce inseamna asta si ce sa fac sa scap de el? Multumesc

Răspuns Câştigător
| ForYouBaby a răspuns:

Lasa melodia sa se incarce daca se blocheaza la fel atunci inseamna ca este de la net, iar cu rundll ca sa iti dispara eroarea ar trebui sa descarci de pe net dll fix eror instalezi si il lasi sa stearga eroarea happy

1 răspuns:
| MonaDee99 a răspuns:

Ori trebuie sa ai plugin Adobe ori sa-ti schimbi browser-ul, ti-as recomanda Mozilla Firefox. Incearca mai multe variante.