| NuStiuCeva a întrebat:

Salut, care stie de ce se tot intrerupe youtube cand deschid alta pagina sau fac altceva la PC si nu sunt pe pagina youtube, de incarcat se incarca muzica doar ca se blocheaza cand intru pe alta pagina, care stie cum rezolv problema?, funda!

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Ai chrome, nu-i asa? Oricum, incearca alt browser.

| hp8510p a răspuns:

Ai pc-ul slab sau netul

| NuStiuCeva explică (pentru hp8510p):

Netu merge ff bine, pc-ul la fel, n-am avut probleme cu el, de 2 saptamani ce merge mai rau youtube

| xCriis a răspuns:

Ai ceva care iti merge greu in pc. happy ori ai memoria mica, ori de la windows ( e prea mare )