| fearlessss a întrebat:

Buna TPU
Sunt fata, am aproape 15 ani si sunt cam grasa sad Anul viitor voi fi in clasa a 9a si as vrea sa arat si eu mai bine.Mi-am propus sa incerc sa slabesc, dar dupa examen.As avea cateva intrebari
1.Peridoada in care o sa incerc sa slabesc: 25 iunie- 15 septembrie.Cam cate kg pot sa pierd, minim si maxim va rog happy
2.O sa merg la sala, dar cate zile ziceti sa merg? Si, unde e mai bine pentru slabit, la Sala sau la Kangoo Jump?
3. Enumerati va rog cat mai multe alimente care Nu trebuie consumate daca vreau sa slabesc
4. Orice alta informatie legata de acest astepect e bine venita
FUNDAA la cel mai bun raspuns happy

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vorbim dupa examen. Bafta!

| fearlessss explică (pentru neutrino):

Ori iti place tricoul ala asa mult incat scrii numai idioteni, asa la vrajeala ca sa faci cat mai multe rapsunsuri ori esti cam ******.Am pus intrebarea asta, cine vrea sa raspunda raspunde la Ea, cine nu, Nu. Asa ca nu mai scrie pe aici aiureli care nu au legatura cu ce am intrebat

| neutrino a răspuns (pentru fearlessss):

Nu-mi place tricoul, nu sunt onoroat de asa ceva, dar nu-mi plac nici prostii. Prin raspunsul meu ti-am dat de inteles ca nu-ti poti permite sa incepi o cura de slabire inaintea unui examen, examen pentru care ti-am urat bafta. Dupa examen, poti urma linistita o dieta, pentru care te pot ajuta macar cu un sfat potrivit. O seara buna!

| fearlessss explică (pentru neutrino):

Cred ca am precizat clar in intrebare : dupa examen vreau sa slabesc etc etc

| suculete12 a răspuns:

Deci ai putea incepe cu un fat burner si 2-3 ori pe saptamana la aerobic ar fi ok. Nu trebuie sa mananci faina, zahar in general dulce axeaza-te pe piept de pui fructe si lactate

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu vreau sa-ti recomand DIETA RINA si KANGOO JUMPS! In cazul meu chiar au functionat si am slabit mult! In plus sportul nu doar te ajuta la slabit ci si iti tonifica organismul astfel incat sa arati mult mai bine!