| DeeDee_2151 a întrebat:

Hi everybody, as vrea sa ma apuc de fumat dar ma gandesc sa incep cu ceva mai slab...cateva sugestii?

3 răspunsuri:
| anonymus07 a răspuns:

Nu_ti recomand sa faci chestia asta, ajungi sa devii dependent iar apoi se pot intampla si altele

| redtulip a răspuns:

Cred ca mai bine scriai asa in intrebarea ta...
Hi everybody, as vrea sa ma apuc sa am cancer pulmonar dar ma gandesc sa incep cu un cancer faringian...cateva sugestii?

Te-as ruga sa te uiti la urmatorul filmulet la cum ar putea sa arate pe viitor plamanii tai si alegi de care parte a baricadei vrei sa te afli
http://stirileprotv.ro/......igari.html

As fi vrut sa citesc in anuntul tau altceva, de genul...

Hi everybody, as vrea sa pot convinge cat mai multi prieteni sa renunte la fumat...cateva sugestii?

| A0z a răspuns:

Kent 1 Kent 4
Pall Mall Portocaliu
Vogue
Virginia Slims Menthol
Malboro Filter plus Extra