| Tourniquet a întrebat:

Hi!
Imi place de un baiat, sunt cu el... toate bune si frumoase. Dar am realizat ca era mult mai bine sa fim prieteni buni cum eram inainte, deoarece acum se poarta ciudat cu mine. Cand suntem in preajma prietenei mele el se poarta cu mine ca si cum nu asi fi acolo, nu ma baga in seama, chestii. Nu mai e tipul care era inainte. Era glumet, ma lasa sa stau cu catelul lui, nu spunea prostii. I-am spus acum 2 zile ca as vrea sa ne despartim si am plans toata ziua, el ma facea geloasa cu prietena mea, se purta foarte ciudat si spre seara m-a sunat sa-si ceara scuze. Il mai sun si eu sa il intreb daca vine afara, se supara "il stresez cu telefoanele". Eu ce sa mai fac? Ca nu mai e el... tipul de care imi placea. straight face

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este timpul să te retragi, cel puțin pentru un timp ca să vezi cum va reacționa!
Pa, pa.

| nirvanacartof a răspuns:

Hai,fata!
Lasa-l in pace,nu il mai baga o perioada in seama sa vezi cum reactioneaza.
Ce prost.straight face
Nu are rost sa suferi dupa un baiat! Baiatul trebuie sa sufere dupa fata.
Incearca sa il uitisigh sau sa il convingi ca va fi mai bine daca veti vi amicihappy.
Si hai stergeti lacrimile, si sa nu te mai prind ca plangi dupa el!no talking
Succes, ne vedem in parc la 11laughing.

| albastrualb77 a răspuns:

Eu una zic sa il lasi in pace, te face doar sa suferi.

| Biia_1274 a răspuns:

Cel mai bine e sa il faci sa inteleaga ca nu totul radiaza in jurul lui si sa aplici aceeasi moneda,sa vedem el cum se simte? SI daca nu te mai simti in largul tau alaturi de el, cel mai bine sa va despartiti si sa ramaneti amici, ai sa gasesti tu persoana potrivita pentru tine! Crede-ma am trecut prin asta! Sper ca te-am ajutat :*

| Andruska_4790 a răspuns:

Ar trebui sa il suni si sa ii ca vrei sa vorbesti ceva cu el...si sa ii spui tot ce ai pe suflet.sa ii spui ca il iubesti.dar s-a schimbat si nu mai e baiatul de care tu te.ai indragostit.ii spui chiar tot.iar la sfarsit il intrebi daca mai vrea sa formati un cuplu.sau sa ramaneti prieteni buni ca la inceputhappy. baftahappy

| Aniii_5201 a răspuns:

Poate,asa meriti! Frustrata mai esti, lolx-(