| FaraNumeNuExisti a întrebat:

vara trecuta m-am intalnit cu o prietena a verisoarei mele la un iaz in care ne scaldam si imi placea de ea.Dupa vreo luna mi-a cerut prietenia pe fb si nu prea vorbeam ca nu prea aveam si nu prea stiam ce sa vorbesc cu ea. Dupa vreo 4 luni m-am mutat in italia si ea la fel si dupa ce mai vorbeam asa cat de cat peste 2 luni mi-a cerut numarul de telefon.Stiu ca suna ciudat dar nu prea ma pricep la cerutul numerelor si am renuntat dar faza e ca ea mi la cerut pe al meu. Dupa m-a sunat si am vorbit vreo 40 min, fiind prima fata din perioada adolescentei mele cu care am vorbit la telefon.Cred ca incearca sa ma faca gelos ca imi spunea ca s-a pus cu varul ei intr-o relatie in gluma, el are 10 ani ea 15 si eu 17.Imi mai spunea ca ar vrea sa se plimbe cu iubitul ei intr-o masina decapotabila.Eu glumet ii spun feluri frumoase de masini si o intreb care ii place. Dupa ce isi alege una ii spusesem ca masina am gasit, acum iubit de care vrei? Si a ras si nu a spus nimic.Cand vorbeam pe chat vedeam ca scrie greu si am intrebat-o de ce si a spus ca mai vorbeste cu cineva. Faza e ca ea ma cauta mai des decat eu pe ea, si suntem in orase diferite si la mare distanta.Ma intreaba cand mai vin in Romania.Deci ce vrea pana la urma de la mine? !

Răspuns Câştigător
| MCEdward a răspuns:

Oricui îi place atenția, în cazul acesta ei. Continuă să i-o dai și îți va spune ea dacă te place. La vârsta asta cam eeeh relație, părerea mea, dar e fain că vă înțelegeți bine. Pe scurt, cel mai probabil să te simpatizeze.