| Dyanes a întrebat:

Hi. happy Iubesc pe un baiat f mult, esti var de al treilea cu mine. dar n-am stiut asta. Iarna trecuta. mereu imi vorbea frumos, imi vb aasa de dulce, mereu ma pupa.imi zicea ca-i sunt draga, chestii de astea.insa eu m-am bagat unde nu trebuia, m-am imprietenit cu gagica-sa, pe urma am inceput s-o vb de rau si de atunci s-au schimbat treburile. El mi-a dat ignore pe mess. M-a sters dp facebook. Dar ultima vorba care mi-a spus-o a fost : tu'mi esti promisa". si de atunci n-a mai vorbit cu mine. Eu am inteles ca am gresit, dar nu inteleg de ce ma priveste non stop! Aseara am avut o petrecere, a fost si el.winking si ma privea non stop. Dupa ce mi-a dat ignore, nu mi mai vorbeste. m-a sters dp facebook din cauza lui aia, ma priveste non stop. Nu inteleg de ce? happy Cine ma poate ajuta cu niste sfaturi? Voi ce credeti? Simte ceva pentru mine de se comporta asa? odata a vrut sa'mi zambeasca cum a facut-o odata, dar s-a oprit de odata.sau zilele trecute a trecut cu masina pe langa mine si a intors capu, uitandu-se dupa mine. Si la petrecerea aia am vrut sa fiu sigura daca ma priveste pe mine, si chiar pe mine ma privea, am iesit afara.si prin multimea aceea a ridicat capu.si se uita la mine! Astept cat mai multe raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Is var cu tine de`al treilea?:O nu`stiam big grin rolling on the floor

| Maria9666 a răspuns:

Frate, e logic sa fie nervos intr-un fel pe tine pentru ca i-ai bagat strambe, dooooh. Da' din cate povestesti tu observ ca ai o problema cu privirea lui. "ma priveste non-stop, a ridicat capu. si se uita la mine!" rolling eyes incearca sa vorbesti cu el si sa ITI CERI SCUZE, poate asa nu se mai uita urat la tinewinking. Bai frate, ce la moda e incestu' asta. straight face

| Dyanes explică:

Este*