| Izabella265 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! Am un coleg de munca pe care il plac si el si-a dat seama ca il plac demultt la servici este foarte bun cu mine ma complimenta,vorbea frumos cu mine si cateodata vorbea mai mult cu mine decat cu celelalte fete, ma privea frumos, radea la ce spuneam eu..chiar daca nu era asa amuzant.dar cand eram afar cu prietenele si ma vedea ma privea...de ceva timp nu ma mai priveste cand ma vede...dar nu stiu de ce? Asa glumeste cu mine imi ia apararea.dar nu inteleg de ce nu ma mai priveste cand trece.Mi-a spus odata ca de ce nu merg la film si am zis ca nu vreau si face el :niciodata nu te-am vazut la film si zambind dar el de fapt ma vedea..si i-am spus asa:Te faci ca nu ma vezi si de atunci nu ma mai priveste nu stiu, de ce? Dar, odata era singur urca niste scari si erau geamuri mno il vedeam ma vedea si eu mergeam si m-a vazut si atunci ma privea.Va rog sa ma ajutati.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate e insurat.

| KodrutZ a răspuns:

Ai 12 ani? La cum scrii... apuca-l de oo cind il prinzi la un colt si vezi ce face - daca te apuca de o tz&tza macar, atunci e de bine. Daca nu... ghinion.

| ElenaSA a răspuns:

Se pare ca si el este atras de tine. Poate se teme de reactia celorlati colegi, de barfe.

| TheRealDaniel a răspuns:

Si el te place pe tine, dar voi vreti sa va schimbati numai priviri din astea sau sa radeti cred ca este momentul pentru pasul cel mare, spune-i tu fata in fata ca-l placi si ca vrei ceva mai mult decat o relatie de prietenie cu el, sunt sigur ca o sa fie foarte fericit, amandoi o sa fiti. Bafta

| cosmin4u2you a răspuns:

Eu zic sa te duci la el, si sa-i spui direct ce simti eventual poti sa-l inviti la o cafea sa vorbiti intre patru ochi si ai poti spune acolo ca iti place de el etc. Daca te-am ajutat please funda big grin

| burastefan a răspuns:

Asa e si lui ii place de tine dar baietii
cand plac o fata si ea il raneste e ca si
cum ai face un bloc din lego si apoi se darama
tie greu sa-l faci iar. Asa si cu el la faza cu filmul
el a incercat sa te invite la fil intr-un alt mod
si s-a simtit refuzat. Poate ar trebui sal intrebi tu.
BAFTA