| Swallow a întrebat:

Hi,lumeee,imi era dor de voi! Am si eu o intrebare,mai copilaroasa,mai aiurea [nu rideti] big grin nu vreau sa va fac probleme cu mandibula ) deci vreau sa vorbesc cu o persoana,prima data intr-o retea de socializare, {nu ma stie,si eu nu -l stiu} vreau doar sa comunic, cu ce incep?!

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Bună.
Păi începeți cu chestii banale, gen : ce faci?; cum a fost ziua de azi?; unde îți petreci vacanța?; ai frați/surori?; etc.
Apoi după ce ți-ai dat puțin seama așa cam ce fel de persoană e laughing, ce i place etc, începi și tu și dezvolți subiectele:p
Nu uita să nu insiști niciodată pe un subiect aiurea/ să nu fi prea indiscret
Succes.

1 răspuns:
| zăGhost a răspuns:

Cel mai simplu e sa-i comentezi o poza, doua, daca e interesat, va face el restul.