| Artemisia a întrebat:

Hi! sunt fana adam lambert si am vazut ca a aparut articolul acesta recent pe cateva siteuri? ce parere aveti?
http://www.rimel.ro/2010/09/adam-lambert-sare-la-gatul-u nui-paparazzo.html
din foto nu se prea vede cine este cine...credeti ca ala este chiar adam?

3 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

El este, a declarat si pe Twitterul lui.
""Eeew paparazzi killed my peaceful afternoon on the beach! They're real good at provoking, but there ain't any pics or video of the bs they spew out."

| loveaholic a răspuns:

Nu conteaza. chiar daca nu e, paparazzi merita din astea!

| AlexandraFoo a răspuns:

Da eu asa cred, pentru ca am vazut pe un alt site mai multe poze si in una i se vedea si fata.